Przejdź do treści

O nas

Poznaj swim-sport!

Swim-Sport oferuje szeroką gamę zajęć, zarówno dla osób początkujących, jak i tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności.

Kadrę stanowią instruktorzy z dużym doświadczeniem w prowadzeniu zajęć na każdym poziomie zaawansowania, jak i w przygotowywaniu do egzaminów i różnego rodzaju zawodów!

Dla kogo prowadzimy zajęcia?

– kurs nauki i doskonalenia pływania dla dorosłych
– kurs nauki i doskonalenia pływania dla dzieci
– zajęcia indywidualne, z możliwością prowadzenia w językach obcych
– przygotowanie do kursu ratownika WOPR, egzaminów na AWF, zawodów pływackich, triathlonu, pływania długodystansowego

Wysoka wydajność

Nasze zajęcia charakteryzują się wysoką wydajnością treningową. Dzięki profesjonalnym instruktorom i skoncentrowanym programom doskonalenia, osiągniesz szybsze i bardziej efektywne postępy w nauce pływania oraz triathlonu.

Dopasowany poziom

Zapewniamy dopasowany poziom zajęć do indywidualnych umiejętności każdego uczestnika. Bez względu na to, czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, nasze kursy są prowadzone tak, aby dostarczyć odpowiednie wyzwania i wsparcie odpowiednie do poziomu doświadczenia.

Doświadczenie

Nasi doświadczeni instruktorzy dzielą się swoją pasją i umiejętnościami. Dzięki ich eksperckim poziomie, każda lekcja staje się doświadczeniem, które wspiera Twoją drogę ku osiągnięciu mistrzowskiego poziomu w pływaniu, jak i w triathlonie!