Przejdź do treści

Rozpocznij naukę pływania!

Rozpoczęcie nauki pływania to fantastyczny krok w kierunku zdrowego stylu życia, ale także pewności i bezpieczeństwa w obcowaniu z wodą. Bez względu na wiek czy doświadczenie, każdy może nauczyć się pływać i czerpać przyjemność z tego sportu. Na naszej stronie znajdziesz informacje na temat podstawowych kursów dla początkujących oraz zaawansowanych zajęć dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Nauka i doskonalenie pływania

Odkryj satysfakcję płynącą z naszych kursów pływackich.
Początkujących uczymy podstaw, a u zaawansowanych doskonalimy technikę.

Zajęcia triathlonowe w Krakowie

Przygotuj się do triathlonu z naszym intensywnym treningiem.
Z instruktorami triathlonowymi pokonasz własne limity i osiągniesz pełny potencjał.

Zajęcia grupowe i indywidualne

Zajęcia grupowe to motywacja i atmosfera wspólnoty. Dla indywidualistów oferujemy lekcje dostosowane do potrzeb, gwarantujące rozwój.

Nauka pływania Kraków

Nasze kursy pływania prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy indywidualnie dostosują zajęcia do potrzeb uczestników. Niezależnie od tego, czy jesteś dzieckiem, dorosłym, czy seniorem, oferujemy kursy dopasowane do każdego!

Doskonalenie pływania Kraków

Nasze zajęcia doskonalące pływanie są dedykowane tym, którzy już posiadają podstawowe umiejętności, ale chcą jeszcze je rozwinąć. Instruktorzy zwracają uwagę na poprawę techniki, zwiększenie siły i wytrzymałości w wodzie. Każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowane wskazówki, aby osiągnąć swój pełny potencjał pływacki.

Swimming lessons in Krakow

Discover the joy of swimming with our professinally-led swimming lessons in Krakow. Whether you’re a begginer or looking to refine your skills, our expert instructors provide a supportive and encouraging environment. Join our lessons and experience the benefits of swimming!

Opinie zadowolonych klientów

Prawdziwi instruktorzy pływania (…) po szkoleniach, a trener Sławek – prawdziwy idol mega gość. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych nauką i doskonaleniem pływania. Polecam i pozdrawiam.

Igor O., Google Maps

Instruktorzy potrafią dostosować się do poziomu każdej osoby w grupie i dawać świetne wskazówki, niezależnie jak dobrze pływamy. Ogromnie polecam!

Piotr K., facebook

Fantastyczne podejście do nauczania młodszych, z dużym zaangażowaniem i wiedzą merytoryczną. Pełny profesjonalizm, a efekty są zdumiewające, już po tygodniu nauki.

Maciej N., facebook

Zacznij już dziś

Nie czekaj! Zacznij swoją przygodę z pływaniem już dziś. Zarejestruj się na nasze kursy i doświadcz radości z aktywności w wodzie. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych mamy różnorodne programy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Pływanie to nie tylko sport, to umiejętność życiowa, która może Cię uchronić przed niebezpieczeństwem na wodzie.

Zachęcamy do kontaktu i zapisów na nasze kursy pływania. Razem z nami osiągniesz pewność siebie w wodzie i otworzysz przed sobą świat nowych możliwości.